Nasze standardy

Meble TITAN to nowa marka stołów i krzeseł stworzona w 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Została opracowana na podstawie kilkunastu lat doświadczeń oraz najnowszych badan, technologii, rozwiązań i standardów w tej dziedzinie w celu rozwiązania konkretnych problemów i niedociągnięć. Spełnienie potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych klientów. W związku z tym są one wolne od starych przyzwyczajeń, nawyków i 'złych' praktyk. Meble wykonane są z wysokiej jakości i odporności poliuretanu, stali i laminowanej płyty MDF.

ISO 9001

Stosujemy się do standardów produkcyjnych ISO 9001, upewniając się, że nasze produkty i usługi są zawsze najwyższej jakości. Dzięki temu być spokojny podczas składania zamówienia oraz nie musisz się martwić o długowieczność naszych produktów.

Testowane niezależnie

Każdy z naszych wyrobów jest testowany osobno zgodnie ze standardami wytrzymałości i stabilności.

- Norma ergonomii dla szkół: BS EN 1729:1
- Norma wytrzymałości i stabilności dla szkół: BS EN 1729:2

Zaprojektowane dla sal lekcyjnych

Nasze krzesła dostępne są w 6 różnych rozmiarach, tak aby spełnić wymagania dzieci w każdym wieku. Występują również w wielu kolorach co pozwala na stworzenie przyjaznego środowiska.

Ergonomiczne

Nasz asortyment oferuje rozległy wachlarz rozmiarów krzeseł, aby spełnić wymagania dzieci w każdym wieku. Kształt oparcia sprzyja pozytywnemu ułożeniu kręgosłupa, co niweluje ryzyko pojawienia się powikłań.

Recyklingowane

Czujemy się zobowiązani do tworzenia produktów przyjaznych dla środowsika. Całość surowców, które wykorzystujemy do budowy naszych mebli nadaje się do recyklingu.

Wytrzymałe

Wytrzymała konstrukcja naszych mebli zaprojektowana została z myślą o najtrudniejszych warunkach. Zbudowane są z wyjątkowo twardego polipropylenu oraz stali. Wytrzymałość każdego z mebli testowana jest indywidualnie.

Bezpieczne

Zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w klasach, nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone oraz łatwe w utrzymaniu. Nie mają ostrych krawędzi ani elementów grożących zakleszczeniem, które mogłyby spowodować okaleczenia.

Długowieczne

Jesteśmy przekonani o jakości naszych wyrobów. Cała nasz oferta zapewnia rozległe gwarancje, chroniące w wypadku uszkodzenia produktu.

Meble z certyfikatami

Pierwsze krzesła na świecie, które otrzymały obie części certyfikatu BS EN 1729 ze względu na ich wytrzymałość, stabilność oraz ergonomię.

Pobierz

Nasza gwarancja

Oferujemy jedynie meble najwyższej jakości, które zostały w pełni skontrolowane pod względem ich wykonania oraz posiadają certyfikaty przemysłowe. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych wyrobów i możemy spokojnie zaoferować długotrwałe gwarancje.


15-letnia gwarancja obejmuje krzesła jednoczęściowe.

Wszystkie nasze krzesła posiadają standardową, 10-letnią gwarancję.